Loading

Kozmetik ve Sağlık sektöründe 40 yıla yakın tecrübemiz ve bilgi birikimimizi birleştirerek 2002 yılında APEC Ar-Ge Laboratuvar Hizmetleri İlaç Kozmetik Medikal Gıda A.Ş. 'yi kurduk. Kuruluşumuzdan bugüne kadar bir çok Kozmetik, İlaç ve Sağlık kuruluşlarına ARGE, klinik çalışmaları yapmanın yanında ulusal ve uluslararası danışmanlık hizmetleri de vermekteyiz.

Kurulduğumuz andan itibaren, ticaretten öte "Önce İnsan Sağlığı" prensibini benimsedik. Bu ilkeye bağlı kalarak ürünleri sizlerin kullanımına sunmadan, ithal edeceğimiz ürünlerin ARGE ve Klinik çalışmalarını yapmaya öncelik verdik. Ürünlerimizi süslü püslü ambalajlarda, yanıltıcı içerikteki pazarlama taktikleriyle değil, öncelikle ürünlerin gerçekçiliğine inanarak sizlerin kullanımına sunmayı en önemli ilke bildik.

Konularında uzman, firmamızın bünyesinde kadrolu veya danışman olarak sizlerin sağlığı ve memnuniyeti açısından sunulacak ürünlerin araştırmasını yapan Hekim, Kimyager, Biyolog ve Eczacılardan oluşan kadromuzla ve yurt genelinde bayilerimize hizmet veren deneyimli satış ekibiyle hizmet sunmaktayız. İthal ettiğimiz ürünlerimizin, Anti Allerjik, Toksikoloji Klinik testlerden de geçmiş olmasına özellikle önem vermekteyiz.
Ücretsiz bilgilendirme kataloğu

Ürünlermiz hakkında detaylı bilgileri, sağlık çözümlerini , size ve çevrenizdekilere etkilerini içeren ücretsiz bilgi kataloğumuzu indirebilirsiniz.

Ücretsiz İndirin